Укр
Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Зернові мікси для рибалки

Зернові мікси

Прикормка на коропа   Як професіоналам, так і любителям рибної ловлі відомо, що вдало виготовлені суміші для підгодовування - це практично запорука успіху в рибній ловлі. Але найчастіше застосування занадто подрібнених компонентів тягне за собою невдачу: зібрана стійким запахом, але не знайшовши їжу риба йде з території прикорму, залишаючи рибалку без улову. Щоб уникнути такої проблеми, в підгодовування включають зернові мікси.

 

Давно відмічено, що зерно є досить привабливими ласощами для коропових, а також білого амура. Зокрема, зернові корми по смаку  рибам, що живуть в спеціалізованих водоймах. Якісно виготовлені суміші цього типу наділені поживними властивостями і тому забезпечують знаходження великих риб в місці лову.

 

Як застосовувати зернові мікси?

 

   До зернових міксів відноситься різноманітні суміші з крупи ячменю, зерна кукурудзи, вівса, конопель, пшениці, льону а також добавки з подібними властивостями. Будучи самостійним прикормом, такі суміші також можуть служити ідеальним варіантом добавки. Їх не потрібно піддавати температурній обробці. Мікси повністю готові до використання відразу ж після розпакування.

 

Існують такі варіанти застосування зернових міксів:

 

додавання в невеликих кількостях в фідерні годівницю або підгодовувальні кулі;

застосування в якості приманки в глиняних або земляних кульках;

прикорм за допомогою ракети, спомба або подібних по функціональності аксесуарів;

підгодовування території лову з човна в завезення;

використання коропових корабликів для доставляння прикорму;

підгодовування за допомогою ПВА-пакетів і ПВА-мішків.

   Купити готові зернові суміші для коропових, будь-який бажаючий може в нашому інтернет-магазині Fishmax. У нас найкращий асортимент за доступною ціною! Використовуючи різні зернові суміші, можливо в декілька разів підвищити успішність риболовлі в відповідних умовах.

  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
Вгору