Бойли.Бойли на коропа.Виробництво бойлів.Пилящі бойли.Розчинні бойли.Плавучі бойли.Варені бойли

Fishmax - виробник корму та насадок для коропів.

   Вся продукція компанії Fishmax виробляється на сучасному обладнанні з матеріалів для харчової промисловості. Якість і характеристики товарів забезпечується високим рівнем підготовки та досвідом нашої команди.

Виробництво укомплектоване обладнанням для виготовлення пасти, вимішування тіста, катання бойлів, паровим обладнанням, сушильними шафами для бойлів, автоматами для змішування рідини і іншими необхідними девайсами.

   Експерти команди Fishmax довгий час збирали таємні рецепти для застосування їх у виробництві нашої продукції. І тепер можна сміливо сказати що ми створюємо маленькі шедеври для досягнення великих цілей.

Вся продукція компанії Fishmax виготовлена ​​тільки з найсвіжіших компонентів. Якщо зерно, то з поля, якщо морепродукти то з корабля! І нехай це і не дешеве задоволення, але воно того варте.

Кожен клієнт для нас, це не тільки покупець, який приносить дохід, а й наш однодумець і товариш. Ми знаємо як іноді складно зловити довгоочікуваний трофей і докладаємо максимум зусиль, щоб допомогти Вам у цій нелегкій справі.

Всі складові для виготовлення бойлів, пеллетса і поживних рідин - природні. Ми звикли думати не тільки про себе, а й про водних мешканців, адже в цьому і полягає сенс карпфішінгу.

Насадки на коропа   Перед тим як бойли, атрактанти та прикормки потрапили на прилавки магазинів, вони всі пройшли жорсткі тести в польових умовах як в теплу, так і в холодну пору року. Місцями для випробувань стали найбільш популярні водойми України (Вовкове Озеро, Великі Прицькі, Уляники, Мар'ївка, Прилбичі та інші.), Білорусі (Бобровичі) і Литви (оз. Ілгіс).

Ловіть, експериментуйте і головне вірте в приманки, адже не дарма слоганом компанії Fishmax став - «Варто тільки спробувати!»

Купити бойли на коропа Ви можете оформивши заказ на сайті, або за телефоном 096-259-57-39