Укр
Додайте товари для порівняння
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Ліквіди для рибалки

Ліквіди


   Ліквіди для коропа представляють собою рідкі ароматизатори і поживні комплекси, які поліпшують смак будь-якого виду прикорму для риб. Їх склад підібраний професіоналами відповідно до прогресивним методикам, з урахуванням смакових переваг риб різних видів. В основі описуваних ароматизаторів лежать такі поживні компоненти:

• розчинна білкова маса, схильна до бродіння;

• амінокислоти;

• інтенсивні харчові стимулятори.

• Натуральні фруктові або тваринні екстракти.

 

   При необхідності просочити і надати насадці або прикормці більш яскравий, виражений смак і запах використовують ліквід. Всі ліквіди від компанії Fishmax не роз'їдають  ПВА і мають запахи звичні Карпу.

Рідкі ліквіди - це основні добавки в арсеналі рибалки. Головною перевагою є те що всі ліквіди для лову коропа отримані з природних компонентів без застосування хімії. Ви не зможете зіпсувати прикормку натуральними екстрактами навіть у великих кількостях, а ось про ароматизатори такого сказати не можна. До класичних і всім відомим смакам можна віднести екстракт креветки, екстракт печінки, конопляну олію, кукурудзяний сироп. Напевно немає жодного факту про те що хоч один ліквідує, з перерахованих вище, зіпсував підгодовування.

 

Переваги ліквідів

   Ліквіди наділяють прикормку будь-якого виду сильними, яскраво вираженими смаковими і ароматними властивостями.

Завдяки їх складу добре розчиняються у воді і вивільняє стимулятори апетиту,  аромат наживки швидко розходиться у всій товщі води.

Ліквіди з насиченими природними екстрактами володіють довгим терміном дії, що дає можливість приманювати рибу до району лову протягом всієї рибалки.

При виготовленні ароматизаторів використовується цілий комплекс речовин, кінцевою метою яких є більш дієве і ефективне приманювання риби. Ліквіди для коропа здатні забезпечити відчутний результат в будь-який сезон.

Так само ліквіди створюють хмарний ефект під водою. Особливо ефективним це буде на коротких рибальських сесіях або в умовах коли риба не активна. Хмара поживної суміші привертає коропа не тільки візуально а й приємним ароматом.

   Наша компанія пропонує любителям риболовлі купити за привабливою ціною якісні і надійні ліквідний перевірені на комерційних водоймах України. У нашому каталозі ви знайдете найкращі товари, представлені у великому асортименті.

   Всі поживні рідини складаються з натуральних компонентів, але при цьому мають складні рецепти приготування. Крім привабливого аромату це цілий набір поживних речовин і складних біологічних сполук, які задають потужний сигнал до годування коропів. Рідини даного типу особливо вигідно використовувати на водоймах де короп звично ставиться до насадок і запахів наявних на прилавках рибальських магазинів. Аромат і баланс компонентів дає можливість використовувати поживні рідини в необмежених кількостях і при цьому не злякати хитрого і обережного коропа.

Поживні рідина для ловлі коропа від виробника, в чому переваги:

- швидка доставка

- висока якість

- завжди свіжа продукція

- консультація та підбір товарів

 

 • https://fishmax.com.ua/likvid-krevetka/
  −17%
  235 грн
  195 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • https://fishmax.com.ua/likvid-paltus-bbq/
  Новинка
  −12%
  250 грн
  220 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • https://fishmax.com.ua/likvid-chilli-villi/
  Ексклюзив

  Тільки в інтернет-магазині Fishmax

  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору